Bytový dům Tetínská, Praha 5 - Radlice

Základní údaje

Typ projektu:
Byty
Stav:
Dokončeno
Ve fázi:
Dokončeno
Lokalita:
Tetínská, Praha 5

Kontakt

Frank Hanečák
+420 602 234 444

Bytový dům "Tetínská" poskytuje celkem 22 nových bytů s dispozicí 2+kk, 3+kk a 4+kk. Předností domu je jeho umístění na konci slepé ulice vedle vodárenské věže, poskytuje tak klidné bydlení v těsném kontaktu s nádhernou přírodou. Komorní bydlení je navíc dosaženo rozdělením domu na dva samostatné vstupy a dva výtahy. Bytový dům má čtyři nadzemní podlaží a jedno podzemní podlaží. Byty na nejvyšším podlaží mají panoramatický výhled na Prahu. Většina bytů má balkon, byty v přízemí jsou zpravidla s terasou a předzahrádkou. Příprava pro klimatizaci v bytech na posledním patře. Ke každému bytu je přiřazeno parkovací místo a sklepní kóje. Základní ceny bytů zahrnují standardní vybavení koupelen (sanita, obklady, dlažba) a dřevěné podlahy v obytných místnostech. Možnost financování hypotékou. S financováním nemovitosti Vám pomůžeme.

Bytový dům Tetínská se nachází pod magickým vrchem Děvín, v těsné blízkosti přírodního území Dívčí Hrady - oblíbeným cílem pro vycházky, místem pro pikniky i sportovní aktivity. Rychlé spojení do širšího centra města - autobusem nebo metrem. V blízkosti veškerá občanská vybavenost - školy, sportoviště, obchodní centra. Zastávka autobusu č. 231 - Dívčí Hrady v blízkosti projektu - 6 minut. Obchodní a nákupní centrum Anděl - 7 minut autobusem. Centrum města 10 minut autem. Stanice metra B - Radlická - nedaleko. Sportovní centrum Radlice – 10 minut, cyklostezka hned u domu.

photo_2 photo_3 photo_4 photo_5 photo_6 photo_7 photo_8 photo_9 photo_10 photo_11 photo_12 photo_13 photo_14 photo_15 photo_16