Viladomy Na Vidouli, Praha 5 - Motol

Základní údaje

Typ projektu:
Byty
Stav:
Dokončeno
Ve fázi:
Dokončeno
Lokalita:
Márova 2872, Praha 13

Kontakt

Frank Hanečák
+420 602 234 444

Projekt VILADOMY NA VIDOULI – nabízí poklidnou atmosféru s velkým množstvím parků v bezprostřední blízkosti, vynikající občanskou vybavenost a navíc výbornou dostupnost nejen do centra města. Prostředí plné zeleně s pestrou nabídkou služeb a zázemím pro volný čas. Soubor čtyř viladomů a jednoho bytového domu je situován v uzavřeném parkovém areálu v městské části Praha 5. Viladomy jsou realizovány s jedním podzemním a třemi nadzemními podlažími a bytový dům je realizován s jedním podzemním a čtyřmi nadzemními podlažími. Nejvyšší podlaží tvoří mimo jiné velké terasy s výhledem na Prahu. Všechny byty mají terasu, balkon či předzahrádku. Ke každému bytu je přiřazeno minimálně jedno parkovací stání v podzemní garáži a sklepní kóje. Velkou předností projektu je soukromí a bezpečnost. V pochozí vzdálenosti od areálu je Přírodní památka Motolský ordovik nebo golfové hřiště.

Moderní občanská vybavenost poskytuje vše potřebné pro plnohodnotné a kvalitní bydlení. Služby jsou mimo jiné poskytovány obchodním centrem „Metropole Zličín“, obchodním domem IKEA a řadou dalších. Nedaleko je Fakultní nemocnice v Motole s novou stanicí metra trasy A. Dopravní výhodou je zejména blízkost Rozvadovské spojky. Lokalita je v rámci MHD součástí autobusové trasy s napojením na tramvajovou síť a metro.

photo_2 photo_3 photo_4 photo_5 photo_6 photo_7 photo_8 photo_9 photo_10 photo_11 photo_12 photo_13 photo_14 photo_15 photo_16