HANEX Služby

KOUPĚ NEMOVITOSTI

Koupě nemovitosti se řadí mezi nejnáročnější rozhodnutí v lidském životě. Existuje mnoho faktorů, které ovlivňují výběr té ideální nemovitosti.

HANEX má mnohaletou zkušenost s tuzemskými či zahraničními klienty, kteří realizovali tisíce úspěšných koupí nemovitostí.

Kdokoliv z HANEX profesionálního týmu, je schopen Vás v několika cizích jazycích provést celým procesem koupě nemovitosti.
HANEX Vám:

  • poradí s výběrem vhodné lokality
  • pomůže s výběrem optimální nemovitosti čí dispozice
  • zařídí hypotéku jako formu financování koupě nemovitosti, či zastřeší jednání s finančními institucemi o jiných možnostech financování.
  • zajistí právní servis
  • doporučí či pomůže s výběrem architektů či designérů, kteří Vám pomohou navrhnout úpravy či návrhy interiérů Vaší nemovitosti.

HANEX je Váš komplexní realitní expert na celý život

PRODEJ NEMOVITOSTI

Pokud jste se rozhodli prodat svoji nemovitost, je vhodné zvážit několik faktorů, které mohou tuto transakci ovlivnit. Nejdůležitější je zajistit podporu prodeje takovým způsobem, aby o Vámi prodávané nemovitosti byl informován co největší počet potenciálních kupujících.

HANEX Vám zaručí, že informace o Vaší nemovitosti se prostřednictvím vhodně zvolené podpory prodeje či HANEX mezinárodní databáze dostanou k potenciálním kupujícím jak z České Republiky, tak i k zahraničním investorům, se kterými HANEX dlouhodobě spolupracuje.

HANEX Vám nabízí:

  • konzultace při stanovení prodejní ceny
  • stanovení strategie prodeje
  • zajištění marketingových nástrojů pro podporu prodeje nemovitosti
  • právní servis
  • pravidelné reporty o průběhu prodeje

PRONÁJEM NEMOVITOSTI

Ať už jste majitelé nemovitosti, kteří by rádi pronajali svoji nemovitost, či hledáte vhodnou nemovitost, kterou si chcete pronajmout, HANEX Vás provede a zajistí Vám kompletní servis spojený s pronájmem nemovitostí tak, aby byl vždy zaručen vyvářený nájemní vztah mezi pronajímatelem a nájemcem.

PRODEJ / KOUPĚ/ PRONÁJEM KOMERČNÍCH NEMOVITOSTÍ

HANEX má mnohaleté zkušenosti s prodejem či pronájmem komerčních nemovitostí.

HANEX Vám zajistí kompletní servis, který je spojen s prodejem, koupí či pronájmem komerčních nemovitostí spojen.

KONZULTACE / PRŮZKUM TRHU

K realizaci jakýchkoliv aktivit spojených s nemovitostmi je potřeba dokonale znát situaci na trhu, externí či interní faktory ovlivňující realitní trh.

HANEX je připraven s Vámi konzultovat veškeré činnosti spojené s realitním trhem či Vám poskytnout analýzu trhu nebo Vašeho záměru.