Hypotéky

Financování nemovitostí

  • Prodej nebo pronájem stávající nemovitosti, nákup nového bydlení včetně vyřízení jeho financování a pojištění, nyní můžete vyřídit rychle a na jednom místě v HANEX GROUP. 

  • HANEX GROUP úzce spolupracuje se zkušenými finančními poradci, kteří Vám pomůžou s financováním Vašeho bydlení. Výsledkem této spolupráce je jednoduchý a rychlý průběh při koupi / prodeji nemovitosti, úspora času a poskytnutí nejvýhodnější nabídky financování. 

  • Dokážeme hypotéku vyřídit rychle, včetně odhadu, schválení a procesu dokumentace u banky, která poskytne nejen nejlepší úrokové sazby, ale i podmínky a nejnižší poplatky spojené se správou úvěrového účtu. Naším úkolem je doporučit takovou banku, která v daném čase a období nabídne klientovi nejrychlejší zpracování úvěru. 

  • Nabízíme Vám bezplatnou konzultaci s našimi finančními poradci, kteří se s Vámi rádi setkají u Vás doma nebo v kanceláři HANEX GROUP.

  • Jelikož máme zájem prodat naši i Vaši nemovitost, poskytujeme nejvíce možných služeb spojených s takovou transakcí. Naším cílem je spokojený klient, kterého hladce provedeme procesem při prodeji / nákupu nemovitosti.

 

Jsme tady pro Vás - Neváhejte nás kontakovat.

HANEX GROUP - "JMÉNO DOPORUČENÉ PŘÁTELI"